MS OKNA

Profil 1 - MSline

Profil 2 - MSline+ 82 MD

MS więcej niż OKNA jest liderem wśród polskich producentów okien i drzwi i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku. Producent posiada w swojej ofercie m.in. okna i drzwi PVC i drewniane, rolety i moskitiery, a także produkty z kamienia naturalnego oraz okna i konstrukcje aluminiowe. W kilku zakładach o łącznej powierzchni 100.000 m2, zatrudnia ponad 500 pracowników. Sieć dystrybucji obejmuje ponad 250 krajowych i zagranicznych salonów sprzedaży. Głównym kierunkiem eksportowym są kraje Europy Zachodniej oraz Stany Zjednoczone i Kanada.

Klasyczne i niezawodne - takie są okna z systemu MSline. Produkowane w zgodzie z najnowszymi technologiami, są jednocześnie dostosowywane do indywidualnych oczekiwań danego klienta, tak aby służyły długie lata. Okna PVC MSline zbudowane są w
oparciu o sprawdzony system profili SALAMANDER 73 mm.

Okna to skomplikowany produkt, w którym decydujące znaczenie ma to, czego nie widać. MSline+ zbudowano w oparciu o innowacyjny system PVC ninemieckiej marki SALAMANDER bluEvolution 82.

EKO-OKNA

Profil 1 - EkoSun 6

Profil 2 - EkoSun 7

Eko-Okna to jeden z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie. Tym, co wyróżnia nas pośród konkurencji jest wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój, a także umiejętność dostosowania oferty do oczekiwań klientów i zmieniających się trendów.

Izolacja termiczna i akustyczna na bardzo dobrym poziomie. Okna, które dają gwarancję komfortu cieplnego i trwałości na długie lata. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Rekomendowany do budownictwa energooszczędnego.

Innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych, opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi. Wyposażony w trzy uszczelki stanowi doskonały izolator termiczny. Rekomendowany do budownictwa
pasywnego.

Profil 3 - Ideal 7000

Profil 4 - Ideal 8000

Energooszczędne okna wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. To odpowiedź na rosnące wymagania w zakresie izolacyjności termicznej stolarki okiennej. System wyposażony w uszczelnienie zewnętrzne.

Okna najnowszej generacji. Wybierając je - wybierasz ciepło, ciszę i estetykę. Okna wykonane w oparciu o system Ideal 8000 zapewniają termoizolację oraz izolację akustyczną na najwyższym poziomie. Rekomendowane do budownictwa pasywnego.