Wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym pozwoliło wypracować najwyższe standardy obsługi klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę nawet do bardzo specyficznych wymagań naszych klientów.

Poza ofertą stolarki okiennej znajdą Państwo u nas możliwość zamówienia drzwi wejściowych, bram garażowych, parapetów oraz systemu inteligentnego domu, który oparty jest na łączności bezprzewodowej.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również różnorodne systemy osłon okiennych, takich jak rolety tkaninowe, rolety rzymskie, żaluzje plisowane czy moskitiery.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty najwyższej europejskiej jakości, spełniające rygorystyczne normy jakościowe tak wymagających rynków jak rynek niemiecki (światowa kolebka stolarki okiennej) czy też rynki skandynawskie.

Jako oficjalny dystrybutor takich producentów jak

Duży nacisk kładziemy na doradztwo i uświadamianie klienta na temat rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb, dzięki czemu efektem naszych starań jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja klienta z zakupionych w naszej firmie produktów i usług.

Przedsiębiorstwo BK OKNA powstało dlatego, że wierzymy w to, iż firma z naszej branży powinna być profesjonalna, terminowa i przyjazna dla klienta. 

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to otwartość na klienta i bezpośredni kontakt.